KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 8369306
nr 836 9306
Akvareller
2 st, kina, 1800-tal motivets mått: 22x17
Utrop:
600 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 15 juli 2013
kl 19:58:54
300 kr
700 kr
150 kr
800 kr
250 kr
350 kr
500 kr
700 kr
900 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr